czyszczenie hal produkcyjnych i przemysłowych

Czyszczenia hal i magazynów metodą sodowania – Zalety

Czyszczenie hal produkcyjnych metodą sodowania posiada wiele zalet. Przede wszystkim soda techniczna, która wykorzystywana jest podczas czyszczenia, jest bezpieczna zarówno dla człowieka, jak i środowiska. Istotną zaletą, której nie można pominąć jest fakt, że substancja używana do czyszczenia hali czy innych przedmiotów jest niepalna, a także nie wywołuje iskry. Dodatkowo z uwagi na to, że bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie, jako płyn doskonale ulega rozproszeniu pod wpływem ciśnienia. Kolejną zaletą tej nowoczesnej metody jest chociażby to, że pozwala na precyzyjne usuwanie starej farby z powierzchni hali. Metoda sodowania może jednocześnie posłużyć do usuwania zabrudzeń z taśm transportowych, silosów oraz magazynów. Czyszczenie hal produkcyjnych metodą sodowania zapewnia satysfakcjonujący efekt, przy znacznie mniejszym zużyciu ilości czyściwa, niż ma to miejsce przy tradycyjnych piaskarkach, dzięki czemu usługa ta wiąże się ze stosunkowo niewysokimi kosztami. Wszystko to sprawia, że czyszczenie strumieniowo ścierne sprawdza się w każdych warunkach nawet w tych szczególnego zagrożenia.

Naszym Klientom oferujemy zarówno usługi jednorazowe jak i cykliczne w każdych warunkach i na każdej powierzchni. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług. Czyszczenie hal produkcyjnych oraz magazynów jest kompleksowym zadaniem, dlatego też przed podjęciem pracy przeprowadzany jest przez naszych pracowników audyt całej powierzchni, która ma być poddana gruntowanemu czyszczeniu. W ten sposób jesteśmy w stanie ustalić harmonogram prac oraz ostateczną cenę za usługę czyszczenia. Usługę czyszczenia hal produkcyjnych i przemysłowych oferujemy na terenie całej Polski.

Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów

Specjalnością naszej firmy jest czyszczenie hal produkcyjnych, obiektów przemysłowych oraz magazynów i zbiorników. Nasza oferta to idealne rozwiązanie dla zakładów, które poszukują sprawnego i dobrze zorganizowanego zespołu, który przeprowadzi sprzątanie hali produkcyjnej w sposób szybki oraz skuteczny. Korzystając z usług naszej firmy unikają Państwo kosztownego i długiego przestoju firmy. Jesteśmy specjalistami od zadań nietypowych, trudnych oraz wymagających. Posiadamy aktualne pozwolenia oraz kwalifikacje, niezbędne do wykonywania prac wysokościowych.

Strumieniowo-ścierne czyszczenie hal produkcyjnych  metodą sodowania pozwala szybko i skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia z kamienia, cegły, drewna, stali, a także aluminium, tworzyw sztucznych i gumy. Metoda jest ekologiczna i bezpieczna. Stosuje się ją między innymi podczas czyszczenia hal produkcyjnych. Technologia SodaBlast Systems (metoda sodowania) została wynaleziona w Stanach Zjednoczonych i pozwala na dokładne czyszczenie danych powierzchni. Skutecznie i szybko usuwa nawet wieloletnie zabrudzenia – podobnie jak metoda piaskowania – z tym że nie niszczy podłoża. Nic więc dziwnego, że czyszczenie strumieniowo-ścierne często nazywa się metodą bezinwazyjną. Granulki sody wydobywające się ze zbiornika z wężem ciśnieniowym z prędkością nawet do 965 km/h uderzając o powierzchnię, są w stanie oczyścić każdy element hali pozostawiając nawierzchnię w nienaruszonym stanie bez odkształceń czy zarysowań.