• Firma Budgem Spółka Jawna z Rzeszowa świadczy usługi wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę z tego zakresu, co pozwala nam na sprawną realizację nawet najbardziej wymagających czy niestandardowych zleceń. Każdy z pracowników dysponuje uprawnieniami na prace wysokościowe, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas kwestią priorytetową.

Zabezpieczenia antykorozyjne

Techniki alpinizmu przemysłowego wykorzystujemy do zabezpieczeń konstrukcji stalowych i betonowych przed korozją. Za pomocą specjalistycznych systemów materiałowych i technik natrysku bezpowietrznego (hydrodynamicznego) nakładamy preparaty pozwalające oczyścić powierzchnię, zlikwidować ślady rdzy i zabezpieczyć powierzchnię przed rozwojem ognisk korozji. Wykorzystujemy podkłady, farby, lakiery, powłoki metaliczne i inne specjalistyczne powłoki (pomagamy Klientom w ich doborze).

Zabezpieczenia antykorozyjne wykonujemy m.in. na:

• kominach
• mostach
• słupach energetycznych i masztach
• suwnicach
• halach przemysłowych

Renowacje, czyszczenie i malowanie

Specjalistyczny sprzęt wysokościowy pozwala nam na sprawne renowacje wysokich obiektów stalowych oraz betonowych. Prace konserwacyjno-naprawcze wykonujemy niezależnie od bariery wysokościowej i utrudnionego dostępu do danego obiektu. Myjemy, czyścimy, naprawiamy i malujemy konstrukcje żelbetowe oraz murowane. Zbijamy i uzupełniamy ubytki tynku, remontujemy balkony i tarasy, uszczelniamy dylatacje, remontujemy kominy, naprawiamy instalacje odgromowe. Wykonujemy izolacje przeciwwilgociowe i termoizolacje (poziome, pionowe).
Posiadamy duże doświadczenie w myciu i szkleniu okien w trudnodostępnych miejscach.

Prace remontowe wykonujemy na elewacjach, obróbkach blacharskich, dachach, rynnach, w halach przemysłowych i innych konstrukcjach na wysokości.

Inne prace na wysokościach

Prace budowlano-elewacyjne i remonty hal przemysłowych uzupełniliśmy o inne usługi świadczone z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Zajmujemy się montażem i demontażem urządzeń na wysokościach. Montujemy i zdejmujemy banery, bilbordy, tablice i inne konstrukcje reklamowe.

Zalety technik alpinistycznych

Techniki alpinistyczne pozwalają na szybkie wykonanie prac na wysokości oraz w trudnodostępnych miejscach. Są one tańsze od prac wykonywanych metodą tradycyjną, ponieważ nie wymagają budowy skomplikowanych rusztowań lub wynajmu dźwigów. Sprzęt alpinistyczny można zamontować nawet w miejscach, gdzie rusztowania przeszkadzałyby użytkownikom (np. na biurowcach, obiektach komercyjnych czy przemysłowych).
Nasze prace nie utrudniają codziennych zadań w firmie (np. nie blokujemy podjazdów dla ciężarówek przy magazynach i halach produkcyjnych).

Co nas wyróżnia?

Budgem Spółka Jawna posiada duże doświadczenie w pracach z wykorzystaniem techniki alpinizmu przemysłowego. Jakość świadczonych usług potwierdzają opinie wielu zadowolonych Klientów lokalnych (Rzeszów i okolice) oraz ogólnopolskich.

Firmowe ekipy posiadają uprawnienia do prac na wysokości (m.in. OTDL i IRATA). Pracownicy przechodzą regularne szkolenia BHP, a firma ma wykupione ubezpieczenie OC działalności. Sprawność fizyczna oraz znajomość technik alpinistycznych pozwala naszym pracownikom dotrzeć nawet w najtrudniejsze miejsca i wykonać wymagające zadania.
Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowany sprzęt dobrany pod kątem potrzeb konkretnego zlecenia.

Prace na wysokościach technikami alpinistycznymi – szybko, fachowo, dokładnie.