naprawa konstrukcji żelbetowych

Oferujemy szeroki wachlarz usług skierowanych w stronę zakładów przemysłowych. Wykonujemy prace budowlano-remontowe (m.in.: naprawę konstrukcji żelbetowych, betonowych), malarskie, porządkowe, dekarskie i instalatorskie w halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach oraz innych obiektach przemysłowych.

Specjalnością firmy Budgem z Rzeszowa są naprawy konstrukcji betonowych i żelbetonowych na wysokości, w których wykorzystujemy techniki alpinistyczne. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń w miejscach trudnodostępnych.

Konstrukcje żelbetowe i betonowe – naprawa

Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach konstrukcji żelbetowych, betonowych. Zajmujemy się zarówno kompleksowym odnawianiem obiektów, jak i naprawą uszkodzeń poszczególnych elementów.

Remontujemy:

kominy
• słupy i belki
• fundamenty

Kolejną specjalnością firmy są prace remontowe w konstrukcjach stalowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzędziami do remontów lub wymiany dźwigarów dachowych, kominów, konstrukcji wsporczych i innych elementów.

Posadzki chemoodporne – skuteczne ochrona podłóg

Posadzki chemoodporne stanowią doskonałą ochronę przed szkodliwym działaniem środków chemicznych, tłuszczami zwierzęcymi oraz wszelkimi innymi agresywnymi odczynnikami.  Do układania posadzek wykorzystujemy specjalistyczne systemy zespoleń, które odporne są na kwasy oraz substancje zasadowe.  Zaletą posadzek chemoodpornych jest ich niski koszt utrzymania. Podłoga z tego typu posadzek nie wymaga częstych zabiegów konserwujących. W ten sposób firma zaoszczędza na usługach serwisowych i nie musi się martwić o przestoje spowodowane przez prace renowacyjne. Naszym Klientom pomagamy w doborze najlepszych posadzek chemoodpornych.

Montaż i demontaż masztów

Montujemy i demontujemy również maszty i inne rozwiązania na wysokościach – profesjonalny sprzęt i znajomość technik alpinistycznych (każdy z naszych pracowników posiada stosowne uprawnienia i przechodzi szereg szkoleń z tego zakresu) pozwalają nam wykonywać prace remontowe i instalatorskie na dowolnej wysokości oraz w miejscach, do których nie można dotrzeć za pomocą tradycyjnych rusztowań lub dźwigów. Remontujemy także pokrycia dachowe z pap termozgrzewalnych. Kolejną usługą w ofercie są profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne na elewacjach stalowych (np. hal produkcyjnych i magazynowych), kominach i suwnicach.

Czyszczenie mechaniczne i hydrodynamiczne

Pracownicy Budgem posiadają odpowiedni sprzęt, wiedzę i doświadczenie potrzebne do czyszczenia wszelkiego typu powierzchni (stalowe, betonowe). Zajmujemy się czyszczeniem silosów, elewacji, elementów szklanych (okna, świetliki), dachów z wykorzystaniem tradycyjnych technik mechanicznych oraz nowoczesnych metod hydrodynamicznych pozwalających zwiększyć wydajność pracy. Dodatkowo montujemy i naprawiamy oświetlenie przeszkodowe, czyścimy konstrukcje hal wewnątrz obiektów oraz wykonujemy inne usługi na wysokościach.

Zakładom przemysłowym polecamy przeglądy okresowe obiektów budowlanych (kominów, hal, masztów i wszelkich obiektów inżynierskich) wykonywane przez uprawniona do tego kadrę. Przeglądy pozwalają na bieżąco oceniać stan obiektu lub konstrukcji i podejmować szybkie prace prewencyjne w celu ich ochrony przed niszczeniem (rdzą, korozją, ubytkami tynku, uszkodzeniami mechanicznymi).

Zapraszamy do współpracy zarządców zakładów przemysłowych – kompleksowo zadbamy o naprawę konstrukcjii betonowych, żelbetonowych i stalowych.