naprawa konstrukcji żelbetowych

Oferujemy szeroki wachlarz usług skierowanych w stronę zakładów przemysłowych. Wykonujemy prace budowlano-remontowe (naprawa konstrukcji betonowych i żelbetowych), malarskie, porządkowe, dekarskie i instalatorskie w halach produkcyjnych, warsztatach, magazynach oraz innych obiektach przemysłowych.

Specjalnością firmy Budgem z Rzeszowa są naprawy konstrukcji betonowych i żelbetonowych na wysokości, w których wykorzystujemy techniki alpinistyczne. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń w miejscach trudnodostępnych.

Naprawa konstrukcji betonowych i żelbetowych, montaż masztów

Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach konstrukcji żelbetowych, betonowych. Zajmujemy się zarówno kompleksowym odnawianiem obiektów, jak i naprawą uszkodzeń poszczególnych elementów.

Remontujemy:

• kominy
• słupy i belki
• fundamenty

Kolejną specjalnością firmy są prace remontowe w konstrukcjach stalowych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i narzędziami do remontów lub wymiany dźwigarów dachowych, kominów, konstrukcji wsporczych i innych elementów.
Montujemy i demontujemy również maszty i inne rozwiązania na wysokościach – profesjonalny sprzęt i znajomość technik alpinistycznych (każdy z naszych pracowników posiada stosowne uprawnienia i przechodzi szereg szkoleń z tego zakresu) pozwalają nam wykonywać prace remontowe i instalatorskie na dowolnej wysokości oraz w miejscach, do których nie można dotrzeć za pomocą tradycyjnych rusztowań lub dźwigów.

Remontujemy także pokrycia dachowe z pap termozgrzewalnych.

Kolejną usługą w ofercie są profesjonalne zabezpieczenia antykorozyjne na elewacjach stalowych (np. hal produkcyjnych i magazynowych), kominach i suwnicach. Naszym Klientom możemy pomóc dobrać najlepsze preparaty w tym posadzki chemoodporne.

Czyszczenie mechaniczne i hydrodynamiczne

Pracownicy Budgem posiadają odpowiedni sprzęt, wiedzę i doświadczenie potrzebne do czyszczenia wszelkiego typu powierzchni (stalowe, betonowe). Zajmujemy się czyszczeniem silosów, elewacji, elementów szklanych (okna, świetliki), dachów z wykorzystaniem tradycyjnych technik mechanicznych oraz nowoczesnych metod hydrodynamicznych pozwalających zwiększyć wydajność pracy.
Dodatkowo montujemy i naprawiamy oświetlenie przeszkodowe, czyścimy konstrukcje hal wewnątrz obiektów oraz wykonujemy inne usługi na wysokościach.

Zakładom przemysłowym polecamy przeglądy okresowe obiektów budowlanych (kominów, hal, masztów i wszelkich obiektów inżynierskich) wykonywane przez uprawniona do tego kadrę. Przeglądy pozwalają na bieżąco oceniać stan obiektu lub konstrukcji i podejmować szybkie prace prewencyjne w celu ich ochrony przed niszczeniem (rdzą, korozją, ubytkami tynku, uszkodzeniami mechanicznymi).

Zapraszamy do współpracy zarządców zakładów przemysłowych – kompleksowo zadbamy o naprawę konstrukcjii betonowych, żelbetonowych i stalowych.