Firma Budgem Spółka Jawna z Rzeszowa, specjalizująca się w remontach przemysłowych i specjalistycznych pracach na wysokości, zaprasza wszystkich właścicieli lub zarządców hal przemysłowych potrzebujących doświadczonego wykonawcy. Oferujemy remonty w klasycznych konstrukcjach betonowych oraz w halach stalowych.

Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowych

Kolejną usługą w naszej ofercie jest czyszczenie i renowacja konstrukcji stalowych (kratowych). Do czyszczenia na wysokościach wykorzystujemy m.in. oczyszczarkę strumieniowo-ścierną SodaBlast Systems (czyszczenie sodą na sucho i mokro) oraz wodę pod wysokim ciśnieniem (od 100 nawet do 3 000 bar). Konstrukcje kratowe, po dokładnym odczyszczeniu, przygotowujemy pod nałożenie powłok ochronnych (antykorozyjnych). Wykorzystujemy organiczne podkłady, farby i lakiery nakładane techniką natrysku hydrodynamicznego (bezpowietrznego). Do ochrony przed korozją sprawdzą się również powłoki metaliczne natryskiwane na powierzchnię stalową. Decydując się na usługi naszej firmy maja Państwo pewność, że skutecznie zabezpieczymy antykorozyjnie konstrukcje stalowe.

Czyszczenie konstrukcji hal, maszyn i urządzeń

Wykonujemy czyszczenie hal produkcyjnych oraz odkurzanie elementów hal przemysłowych. Prace metodą alpinistyczną pozwalają niejednokrotnie na wykonanie czyszczenia wnętrza hali nie przerywając procesu produkcyjnego. Mamy doświadczenie w czyszczeniu hal o profilu produkcji silników lotniczych, zakładów meblarskich, zakładów spożywczych.

Remonty konstrukcji, świetlików i okien

Sprzęt wysokościowy i duże doświadczenie w branży remontowanej pozwala nam zaoferować szereg usług. Zajmujemy się naprawą elewacji, czyścimy świetliki, kanały wentylacyjne i inne elementy konstrukcyjne hal przemysłowych. Podejmujemy się prac związanych ze szkleniem lub uszczelnianiem okien, wymianą szyb zbrojonych na płyty poliwęglanowe oraz wymianą świetlików dachowych.

Kolejną specjalnością firmy Budgem jest naprawa, czyszczenie silosów i zbiorników zbożowych z wykorzystaniem nowoczesnych technik. Nasi specjaliści dokonują zaawansowanych ekspertyz technicznych konstrukcji zbiorników stalowych i żelbetowych.

Remonty hal – dlaczego właśnie my?

Nasze ekipy wykorzystują bogate doświadczenie w wykonywaniu remontów w czynnych halach produkcyjnych oraz w obiektach inżynieryjnych różnego typu. Posiadamy ustabilizowaną pozycję zarówno na rynku lokalnym (Rzeszów i okolice), jak i ogólnopolskim.

Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym obejmującym szeroki wybór nowoczesnego sprzętu do czyszczenia i malowania konstrukcji oraz zabezpieczania ich przed korozją. Każdemu Klientowi doradzamy optymalne rozwiązania, które mają nie tylko poprawić stan budynku, ale i będą maksymalnie trwałe oraz ekonomiczne.

Remonty hal przemysłowych (konserwacja i malowanie konstrukcji stalowych) czyszczenie silosów – dla Budgem nie ma zbyt wymagającego zadania