montaż instalacji odgromowej, przeglądy techniczne budynków

Wraz z upływem czasu na ścianach oraz dni zbiornika użytkowego powstają nie pożądane naloty oraz osady. W zależności od tego co się w silosie znajduje, proces usuwania zanieczyszczeń może być bardziej lub mniej wymagający. Z takimi zadaniami spotykamy się na co dzień w pracy doskonale radząc sobie z nimi.

Czyszczenie na wysokości i w środku

Prawidłowe wyczyszczenie silosu gwarantuje higieniczne przechowywanie artykułów, zapewnia ich dobrą jakość oraz wpływa na stan techniczny ścian oraz dna zbiornika. Oferujemy mycie i czyszczenie silosów wykorzystywanych w przemyśle budowniczym (silosy na cement, silosy browarnicze) oraz przemyśle spożywczym (silosy zbożowe, silosy na paszę, silosy mleczarskie).  Nasze działania mają na celu skuteczne usunięcie wszelkiego rodzaju zabrudzeń znajdujących się na powierzchni silosa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz zaplecze sprzętowe co pozwala nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Czyszczenie silosów dzięki dostępowi linowemu

Czyszczenie silosów oraz zbiorników wykonujemy z wykorzystaniem technik dostępu linowego – zawsze przy asekuracji osoby, które pozostaje na zewnątrz. Ze względu na stopień trudności wykonywanej pracy przy czyszczeniu silosów, zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz odpowiednie przygotowanie zespołu do pracy. Czyszczenie silosów i zbiorników zajmujemy się zarówno na zlecenie osób prywatnych, jak i firm. Warunki współpracy zawsze ustalane są indywidualnie.