montaż instalacji odgromowej, przeglądy techniczne budynków

Przygotowaliśmy ofertę prac remontowo-budowlanych i porządkowych na wysokości (wykorzystujemy techniki alpinistyczne) specjalnie dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Naszym głównym terenem działania jest Rzeszów i okolice, ale realizujemy również zlecenia w innych regionach kraju.

Przeglądy techniczne budynków i inne usługi

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem pozwalającym wykonywać wszelkiego typu prace na wysokości techniką alpinizmu przemysłowego. Zajmujemy się kompleksowymi remontami pokryć dachowych i elewacji. Wykonujemy przeglądy techniczne budynków, uszczelniamy dylatacje wielorodzinnych budynków mieszalnych za pomocą mas plastycznych i pianki poliuretanowej nakładanej techniką natryskową. Pianka pozwala wyeliminować problem mostków termicznych, ponieważ produkt w płynnej konsystencji dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc szczelnie je wypełniając.

Przeglady techniczne budynków to nie jedyna usługa jaką wykonujemy w ramach współpracy ze spółdzielniami mieszkaniowymi. Kolejną usługą w ofercie rzeszowskiej firmy Budgem Spółka Jawna jest malowanie elewacji i dachów oraz kompleksowe remonty pokryć dachowych wykonanych z pap termozgrzewalnych.
Naprawiamy i wymieniamy rynny lub rury spustowe, montujemy i demontujemy instalacje odgromowe oraz montujemy i demontujemy specjalistyczne zabezpieczenia przeciwko ptakom.
Uzupełnienie oferty stanowi szybka likwidacja zagrożeń. Nasi pracownicy usuwają odpadające gzymsy, sople i nawisy śnieżne, które mogłyby stanowić zagrożenie dla mieszkańców lub przechodniów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapewniamy kompleksowe wsparcie remontowe dla spółdzielni mieszkaniowych zarządzających budynkami mieszkalnymi. Wszystkie przeglądy techniczne budynków oraz prace wykonujemy za pomocą certyfikowanego sprzętu do technik alpinizmu przemysłowego. Dbamy, aby rozkład lin i innych zabezpieczeń do zjazdu nadmiernie nie obciążał elewacji oraz nie narażał jej na szkody.

Zlecenie remontu elewacji lub dachu firmie Budgem gwarantuje szybsze i tańsze wykonanie prac niż w przypadku korzystania z usług przedsiębiorstw wykorzystujących tradycyjne rusztowania do prac na wysokościach.

Nasz sprzęt nie zajmuje miejsca wokół budynków, w mniejszym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie mieszkańcom i pozwala sprawnie wykonywać nawet najtrudniejsze prace w bardzo trudnodostępnych miejscach. Dbamy nie tylko o profesjonalizm, ale i najwyższą estetykę wykonywanych prac.

Kompleksowe wsparcie dla spółdzielni mieszkaniowych – przeglądy techniczne budynków, prace remontowe (remont pokrycia dachowego, montaż instalacji odgromowej), malarskie i konstrukcyjne na najwyższym poziomie.